عزتی که خدا به شهید جعفری داد
  تاريخ درج  یکشنبه 03 / آبان / 94   19:10:44  دفعات مشاهده  369

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهید جعفری، 4 آبان سال 1394 مصادف با سی و پنجمین سالگرد شهادت استاد عرصه های معرفت و معنویت، عالم بصیر عرصه های دین و فرهنگ و فرمانده پیشرو و پیشتاز عرصه های جهاد و مقاومت، شهید سید محمد سعید جعفری است. شهیدی که اگرچه از دوران پرکشیدنش دقیقاً 35 سال می گذرد و دوران حیاتش هم به 28 سال نمی رسد اما منشاء اثرات فراوانی در غرب کشور می شود.

فرماندهی که قبل از تسخیر جسم ها قلب و روح نیروهایش را به تصرف در می آورد.

عالمی که علم برایش حجاب اکبر نشده بود بلکه عامل بود.

مردی که اعتقادش لق لقه زبانش نبود.

آری این ها کلید واژه های ماندگاری است و اگر چه برخی ها ناجوانمردانه سعی کردند نامی از او نماند اما فراموش کردند که وَتُعِزُّ مَن تَشَاء وَتُذِلُّ مَن تَشَاء بِيَدِكَ الْخَيْرُ. فراموش کردند که عزت و ذلت دست آن ها نیست. فراموش کردند که آفتاب هیچ وقت پشت ابر نمی ماند، فراموش کردند غبار فتنه که کنار برود، این روشنی آفتاب است که خودنمایی می کند.

 

و چه زیبا علمدار انقلاب گرد غبار را از روی نام شهید برداشت و چه با تاکید در سه جلسه پیاپی فریاد زد که ای مردم کرمانشاه و ای جوانان بسیجی های واقعی شهرتان را بشناسید، پیشروان عرصه جهاد و فرهنگ شهرتان را بشناسید. حالا که 4 سال هم از فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره شهید و یارانش می گذرد اما آنچه که ما و شما در عرصه عمل دیده ایم چیست؟ آیا شایسته نام و نشان شهید شاخص منطقه ما می شود؟ براستی اگر شهید جعفری، شهید شهر دیگری بود باز هم مورد این بی مهری ها قرار می گرفت. بیست و هشت سال برای اثرگذاری سعید آن هم به تنهایی کافی بود اما سی و پنج سال گذشت زمان برای ما و مسئولین شهرمان انگار زمان اندکی برای معرفی شهید شاخص شهرمان است آری این همان نقطه تمایز افرادی مثل سعید است.

 

    نظر دهيد   
نام
پست الکترونيک
مطلب
946 کاراکتر
         
    نظر دهيد